עשרות בוגרים יוצאים לעבודה

בטקס סיום של קורס יועצי משכנתאות בבית ספר ג'וב סקול, בית ספר מוביל למגזר החרדי סיימו 50 תלמידים מכל רחבי הארץ את קורס יועצי משכנתאות ועברו בהצלחה את הבחינה

זאת בנוסף למעלה מ-200 תלמידים בוגרי קורס יועצי משכנתאות של בית ספר ג'וב סקול אשר עובדים בתחום ומשיגים ללקוחות את המשכנתאות הטובות בשוק. ויודעים לנצח את הבנק ולגשת לבנק בצורה מקצועית ובביטחון ולחסוך ללקוחות ריביות של מאות אלפי שקלים.

בטקס רב רושם הוזמן מר אלי רבינוביץ מנהל מגזר חרדי בנק הפועלים
אשר יצר את הקשר הראשוני בין התלמידים לבין הבנק כדי שיתחpharmacyילו להשתלב בעבודה מייד בסיום הלימודים. התלמידים הביעו הערכה גדולה מאוד לבנק הפועלים ולמר אלי רבינוביץ על המקפצה הראשונית והכרת המערכת הבנקאית מפנים ועל הלווי והסיוע של מר אלי רבינוביץ לתלמידי ג'וב סקול.

התלמידים אף הודו למרצה קורס יועצי משכנתאות מר אילן מזרחי מנכ"ל פרימיום משכנתאות עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום
על המקצועיות והידע הרב שרכשו במהלך קורס יועצי משכנתאות
כך שרוב התלמידים התחילו להשתלב בעבודה מיד בסיום הלימודים.
https://www.housebuyernetwork.com/house-buyers-longview-texas/Looking for a straightforward and expedited sale? Consider contacting cash buyers for houses in Kansas City, MO at .

בנוסף הגיע לטקס הסיום מר משה מדינה ממשרד רואה חשבון ר. בצון
אשר נתן לתלמידים כלים מעשיים ופרקטיים כדי לפתוח עסק עצמאי בביטחון מיד בסיום הלימודים. תלמידי ג'וב סקול קיבלו בסיום ההרצאה שובר מתנה ע"ס 400 ש"ח לפתיחת תיק עצמאי ולווי במשרד ר. בצון

התלמידים הביעו הערכה גדולה לבית ספר ג'וב סקול על כל הכלים והקשרים שנרכשו בסיום הלימודים ועל ההתקדמות שלהם לעולם העבודה.

אהבתם? רוצים לקרוא עוד?

תאמו עכשיו שיחת התאמה אישית!

כלי נגישות

תאמו עכשיו
שיחת התאמה אישית!

קורס מכירות עם המנטור ניר דובדבני